Iný nábytok

Podľa požiadaviek vyrobíme aj iný nábytok na mieru, ako napríklad: komody, detský nábytok, postele, skrine, skrinky ...

Interiérové dvere

Interiérové dvere sú dominantnou súčasťou interiéru. Ich dizajn a spracovanie sú veľmi dôležité pri vytvorení celkového dojmu interiéru. Je preto veľmi dôležité starostlivo zvážiť voľbu materiálu a spoľahlivého dodávateľa.

Uvádzame niekoľko hlavných dôvodov, prečo by ste sa mali rozhodnúť pre naše interiérové dvere:

  • Kvalitná povrchová úprava CPL, ktorá zaručuje množstvo výhod: vysoká odolnosť interiérových dverí voči oderu (detské hračky, domáce zvieratká), poliatiu kvapalinami (povrch CPL nesaje), ľahká údržba a čistiteľnosť (napr. pri maľovaní) identický CPL laminát je použitý nielen na povrchu dverí, ale aj na zárubniach a zasklievacích lištách (žiadna približná papierová foliová, alebo namorená lišta)
  • Lamináty CPL od rakúskeho koncernu EGGER 
  • Lamináty EGGER sú dokonalou imitáciou prírodných drevín ako je dyha, či drevený masív. Na rozdiel od dyhy a masívu je CPL laminát stálofarebný. Koncern EGGER www.egger.com je aj výrobcom veľkoplošného materiálu, pracovných dosák a podláh, takže farebné prevedenie dverí a interiéru môže byť identické
  • Možnosť atypickej výroby. Keď Váš otvor nezodpovedá STN a dvere do jestvujúceho rozmeru nie je možné v širokej predajnej sieti zakúpiť, obráťte sa na nás. Dokážeme vyrobiť dvere „65”, vyššie dvere vrátane zárubní, prípadne vstupnú stenu do haly s dverami. 
  • Krátky termín dodávky. Vzhľadom na hotovú povrchovú úpravu CPL od koncernu EGGER, dokážeme plniť individuálne dodávky interiérových dverí a zárubní od 4 týždňov.
  • Kompletná dodávka od zamerania, výroby, dodávky až po montáž. Niektoré činnosti je lepšie zveriť do rúk odborníkom, preto poskytujeme kompletný servis pre Vaše pohodlie pri kúpe nových interiérových dverí...

Typy dverí

Máme široký výber typov interiérových dverí. Najobľúbenejšie dvere v interiéroch domov sú dvere otváravé a dvere so svetlíkom, a to kvôli ich klasickému vzhľadu a kvôli tomu, že v dome máme viac miesta ako v byte. Moderným trendom, avšak veľmi praktickým, je v bytoch montovať dvere posuvné. Aj tu máme na výber z viacerych druhov dverí.

Kúpeľňové dvere by mali dobre odolávať zvýšenej vlhkosti. Môžu byť doplnené o rôzne vetracie výrezy, ventilačné otvory alebo vetraciu mriežku.

Copyright © 2020 MOVYSAN s.r.o. Všetky práva vyhradené.